Over 46ste BVLO studiedag

46ste BVLO studiedag

Na een jaartje noodgedwongen onderbreking vindt op vrijdag 12 november 2021 eindelijk onze 46ste BVLO-studiedag plaats, en dit in samenwerking met VUB. We hebben een boeiend en gevarieerd programma samengesteld, voor elk wat wils dus!

Het volledige programma staat nu online en de inschrijvingen zijn geopend! Stel zelf jouw dagprogramma samen uit ons uitgebreid aanbod. Sessies die je niet meer kan aanduiden, zijn helaas volzet. Je kan jouw voorkeur dan wel nog melden bij de opmerkingen, maar wij kunnen geen deelname garanderen. Passief deelnemen aan deze sessies is dan ook helaas niet mogelijk! 

Er is een kortingstarief voor leden van toepassing op de bijscholingen. Personen die geen lid zijn betalen dus een andere prijs voor deze bijscholing. 

Voorwaarden: 

  • Opgelet! Indien uw factuur moet gericht zijn aan een gemeentebestuur of school dient u dit vooraf op te geven! Indien wij de factuur moeten hermaken, wordt er een extra kost van 10 euro aangerekend!
  • Bij annulering vóór vrijdag 15 oktober 2021 krijgt u het bedrag terugbetaald met aftrek van een administratieve kost van 15 euro. Bij het voorleggen van een doktersattest die deelname uitsluit worden geen administratiekosten afgehouden vóór vrijdag 15 oktober 2021 (zoals operaties, breuken etc.).
  • Bij annulering doorgegeven vanaf vrijdag 15 oktober 2021 is er geen terugbetaling mogelijk alsook dient de factuur betaald te worden. Wel kunt u zelf een vervanger opgeven die de studiedag in uw plaats volgt! Hierover moet duidelijk en tijdig gecommuniceerd worden naar het BVLO-secretariaat.
  • De uiterste inschrijvingsdatum is vrijdag 5 november 12u00.
  • Bij online inschrijvingen verdwijnt een sessie automatisch wanneer ze volzet is. De inschrijving is pas definitief na ontvangst van het inschrijvingsbewijs én de betaling. Deelnemers kunnen hun individueel programma raadplegen via hun account. Een week voor de start van de studiedag zal een e-mail verzonden worden met praktische informatie

In de agenda

  1. Studentenstage Zomervakantie 2025

    04 aug

    BVLO organiseert in Gent zijn jaarlijks sportkamp om studenten LO de kans te bieden verschillende disciplines bij te schaven. Deze stage is geschikt voor iedereen die student LO is of wil worden.

    Volg je sportwetenschappen in het middelbaar, of een bachelor of master of heb je interesse om LO te gaan studeren? 

    Iedereen is welkom!

    Studenten van de Ugent kunnen gratis deelnemen aan één sessie gymnastiek indien ze lid zijn bij BVLO. Indien je wilt inschrijven voor verschillende blokken, kies je de kaart met één blok minder. Wil je alleen gymnastiek volgen, dan kies je voor kaart student UGent. 

  2. Webinar: Motorische vaardigheden als basis

    22 okt

    Ze moeten rennen springen; zwaaien glijden, werpen landen….  en weer doorgaan….Is het niet enkel een bekend klinkend deuntje in jouw oren, maar is het ook de kern van jouw lessen lichamelijke opvoeding?

    Deze webinar wordt gegeven door Tine Sleurs (lector UCLL).

  3. 50ste BVLO studiedag

    14 nov

    Dit jaar vindt op vrijdag 14 november onze jaarlijkse BVLO-studiedag plaats in samenwerking met de Universiteit van Gent.

    Leerkrachten en studenten LO, trainers, sportmonitoren en sportfunctionarissen – kortom iedereen die gepassioneerd is door het doceren en organiseren van sportlessen - kunnen zich een volledige dag bijscholen in verschillende sportdisciplines onder leiding van vakspecialisten. We hebben een boeiend en gevarieerd programma samengesteld, voor elk wat wils dus!

Toon alle meetings

Nieuws

Test gratis de Bobbelbaan Junior in jouw school!

jf Bobbelbaan Junior JF.pngjuni 2025 Voor onze partner Janssen Fritsen zoeken we een school die hun Bobbelbaan Junior gedurende twee maanden wil testen. Lees verder

World Teacher Games 2025

WTG_sg_BE.jpgjuni 2025 De eerste editie van de World Teacher Games vond plaats van 5 tot 10 mei in Métropole Toulon Provence Méditerranée in Frankrijk. Het evenement bracht meer dan 250 deelnemers uit 25 verschillende ... Lees verder

Nieuwe minimumdoelen basisonderwijs

studiedag zwem vub24.jpgmei 2025 Vanaf 1 september 2025 komen er in het basisonderwijs nieuwe minimumdoelen op het einde van het kleuteronderwijs, het 4de jaar lager onderwijs en het einde van het lager onderwijs. ’t Is te ... Lees verder
Sluiten