Over Webinar Toolbox Ontwikkelingsgericht Trainen: mentale ontwikkeling in de sport

Webinar Toolbox Ontwikkelingsgericht Trainen: mentale ontwikkeling in de sport

Datum: dinsdag 8/02/22 van 19u30 tot 20u30

BVLO organiseert opnieuw een webinar voor al haar leden en niet-leden. Deze webinar behandelt het thema ontwikkelingsgericht trainen: deel mentale ontwikkeling. De toolbox werd ontworpen door enkele experts i.s.m. Gezond Sporten.

Net zoals kracht, conditie, techniek of tactiek kan ook de geest of het brein getraind worden. De mentale evolutie van kinderen en jongeren kent een natuurlijke ontwikkeling, maar het loont om deze een handje te helpen aan de hand van mentale training. Daarvoor willen we in deze toolbox richtlijnen en een leidraad geven. Meer info: https://leeftijdstool.gezondsporten.be/mentale-ontwikkeling

De webinar ontwikkelingsgericht trainen wordt gegeven door coach en psycholoog Cedric Arijs.

Waarom deelnemen?

  1. Schaaf jouw kennis bij!
  2. Je ontvangt een deelnameattest!
  3. Ontmoet medecollega's digitaal!

Programma van Webinar: toolbox (mentale aspect)

Op dinsdag 8 februari:
19:30 - 20:30 Webinar toolbox ontwikkelingsgericht trainen: mentale ontwikkeling in de sport

Lees meer over het programma

In de agenda

  1. Kick-off x PXL

    15 sep

    Dit jaar trekken we naar Hasselt voor de eerste bijscholing van schooljaar 2026-2027.

    Leerkrachten en studenten LO, trainers, sportmonitoren en sportfunctionarissen – kortom iedereen die gepassioneerd is door het doceren en organiseren van sportlessen - kunnen zich een volledige dag bijscholen in verschillende sportdisciplines onder leiding van vakspecialisten. We hebben een boeiend en gevarieerd programma samengesteld, voor elk wat wils dus!

  2. 51ste LOCO studiedag

    13 nov

    Dit jaar vindt op vrijdag 13 november onze jaarlijkse BVLO-studiedag plaats in samenwerking met de Universiteit van Leuven.

    Leerkrachten en studenten LO, trainers, sportmonitoren en sportfunctionarissen – kortom iedereen die gepassioneerd is door het doceren en organiseren van sportlessen - kunnen zich een volledige dag bijscholen in verschillende sportdisciplines onder leiding van vakspecialisten. We hebben een boeiend en gevarieerd programma samengesteld, voor elk wat wils dus!

  3. Snow(s)cool

    04 dec

    Staat jouw klas al te popelen om op wintersportklassen te vertrekken? Wil je graag jouw skills nog even bijstellen? We trekken er op uit naar Snowworld Terneuzen (onder voorbehoud). 

    Wanneer: vrijdag 4 december 2026

    Naast het verfijnen van eigen ski- en/of snowboardvaardigheden, bieden we ook didactische tips aan om het aan te leren aan anderen. Je kan kiezen uit twee niveaus: beginner of gevorderd.

    Inschrijven kan vanaf nu!

Toon alle meetings

Nieuws

BVLO goes LOCO!

bvlo-volledig-logo-met-slogan-full-color-rgb-900px-w-72ppi.pngseptember 2026 Ook voor ons voelt het een beetje aan als de eerste schooldag... Bond Voor Lichamelijke Opvoeding gaat vanaf vandaag verder als LO COmmunity, BVLO goes LOCO! Lees verder

BVLO goes ...

oude tijdschriften.jpgaugustus 2026 Een nieuw begin op 1 september en we hebben het niet alleen over het nieuwe schooljaar... Lees verder

Partnerkorting Runners' lab

runners' lab keep on runningaugustus 2026 Als BVLO-lid geniet je het komende jaar van een mooie korting op loopschoenen of events. Lees verder
Sluiten